Větruše, příjemná restaurace s vyhlídkou

Větruše, příjemná restaurace s vyhlídkou

V našem hladovém putování republikou jsme tentokrát zavítali do Ústí nad Labem do ikonické stavby toho města. Vyhlídka na kterou můžete dojet lanovkou za pár korun z místního nákupního centra, vám připraví panoramata plná hor, ale i chátrajícího industriálního Ústí. Pokud nejste příznivcem vyhlídky nebo vám nepřeje počasí, tak interiér restaurace vás určitě nezklame. My štěstí na počasí měli, ale v dalších aspektech vše tak růžové nebylo. V neděli odpoledne jsme měli za cíl dobře se naobědvat. Chuťově bylo vše v pořádku, ale bohužel jsme na jídlo čekali až příliš dlouho.

Čekání ale nebyl jediný problém. Objednal jsem si hovězí steak, u kterého se chlubili, že je od jejich řezníka. Maso bylo správně dochucené, jenže se mě nikdo nezeptal, jak ho chci propéct, ale naštěstí byl někde mezi medium a well done, což mi vyhovuje.

Nabídka dezertů nebyla úplně vyvážená a podobně to bylo i s kvalitou. Nedá se říct že by nám nechutnalo, ale v cenově podobných podnicích jsme zažili lepší.

Až na pár chyb se ale jedná o celkem slušnou restauraci a při wellness pobytu v tomto hotelu by rozhodně nikterak neurazila. Na nejvyšší příčku v mém žebříčku to ani zdaleka není. Na závěr vzkaz od mé krásné přítelkyně: Nekoukejte doprava a nechoďte nahoru na věž, nestojí to za to.