Minigolf v nákupáku

Minigolf v nákupáku

V dnešní době se v některých obchodních centrech dá strávit celý víkend, v některý asi klidně i zbytek života, nebo alespoň každý chlap má pocit, že se živý už ven nedostane. Poslední dobou mám pocit, že v Praze je asi tolik nákupních center, jako česky mluvících lidí, takže vlastně zas tolik ne. Nedávno otevřeli Nové Butovice, centrum s ne zas tak složitým půdorysem, jednoduše se tam motáte v kruhu. Pro mě jakožto Barrandovského imigranta má ještě jednu výhodu, mám to tam pešky stejně časově daleko jako dopravou. Takže o víkendu si můžu udělat krásný výlet přírodou do … nákupáku. Tentokrát jsme tam ale jeli naprosto přesně cíleně.

Vydali jsme se na minigolf. Přeci jen poloprázdný nákupák moc zákazníků nepřitáhne, takže to zkusili přes Slevomat. Díky speciálnímu světlu, barevné prvky zářili jak reklama na skittles. Fotky Vás nalákají na hezky barevné prostředí, ale pozor, to prostředí je to jediné pozitivní. Dostali jsme plechový kyblíček s míčky, propiskou a papírem na skóre. Nutno pochválit, propiska byla funkční. To samé se už nedá říct o dráze. Prošlapané dřevotřískové desky dodávali hře nový rozměr, protože po každém úderu místo zastavení kličkoval jak já cestou z hospody.

Kdyby ta dráha nebyla v tak strašném stavu, tak možná bych si na tom našel i něco pozitivní, ale vzhledem k tomu, že neměli ani terminál na karty, tak nebyla šance se opít. Takže na rozdíl od míčku jsme tedy odešli rovně a znova už tam nepáchneme.