Festival ve Varech bez filmů!

Festival ve Varech bez filmů!

Už v minulém příspěvku jsem zavítal na filmový festival v Karlových Varech, a stejně jako poprvé, bylo cílem popít drinky v atmosféře festivalu. Tentokrát jsme s mou úžasnou přítelkyní vyrazili sami a ve dvou.

Největší koncentraci stánků a zábavy vždy hledejte v blízkosti hotelu Termál. Fruitisimo s ovocnými koktejly a skvělou zmrzlinou, bary a stánky s jídlem a davy lidí. Pokud chcete ale vážně super zmrzlinu, doporučuji nanuka z pojízdných stánků s nápisem DO:PUSY. Nepřišli jsme jen schladit, ale i něco málo popít. Netradiční drink čekal u stanu Finlandia. Mladý kokos s vodkou, navíc na lehátku u řeky Teplá je rozhodně ideální letní idylka. A když si dáte z kokosu do kokosu, u leháte čeká sprcha na ochlazení.

Stan Finlandie skrýval i další překvapení. Dorazili jsme právě při barmanské show jejich ambasadora, který učil diváky míchat drinky, které pak mohli s přáteli popít. Spoustu zábavy jsme si užili nejen ve stanu s barem. Cestou směrem k hotelu Pup to byl například Foto koutek Radiožurnálu nebo Vodafone Pláž, kdy jsem na podruhé uhodl 6 z 6 a vyhrál sluneční brýle, které jsem prozatím nestihl ztratit.

Návštěva festivalu ve Varech mě bavila v obou případech a rozhodně ani na okamžik mi nechybělo, že neuvidím žádný film. Takže další léto se přidejte taky a nebudete litovat. Jo a ze slavných lidí jsme potkali jen Jirku Mádla.