5 věcí co vás naučí spolubydlení s cizinci

5 věcí co vás naučí spolubydlení s cizinci

Pokud si myslíte, že spolubydlení s cizinci je taková super věc, při které si zlepšíte cizí jazyky, rozšíříte přehled o jiných kulturách a hlavně ochutnáte exotické jídlo a pití. Tak to zkuste radši zahraniční seznamku. V zájmu ochrany soukromí (nevím jak je vyspělá mafie v jejich zemi), říkejme jim třeba Ukrajinka a Izraelec.

  1. Chlapi jsou prostě chlapi

Je jedno jestli jste Čech, Rus nebo Číňan. Všichni chlapi jsme stejní, stejně líní. Pokud nemáme za zadkem ženskou, tak se naše domácí práce omezí na základní minimum potřebné k přežití, to platí pro mého Izraelce a platilo to pro Iráčana předtím. Zvednuté prkýnko, apod.

  1. Cizí kuchyni hledejte v restauraci

Nejen že vám nikdo nikdy nezaklepe na dveře se slovy: „upekla jsem tradiční pyrožky, nechceš ochutnat“. Ale ani se nestane, že by je upekla. Pokud bydlíte s mladými lidmi, studenty, tak všichni jedí tu samou celosvětově ustálenou studentskou stravu. Je to levný a většinou nějaká variace kuřete nebo mražená pizza.

  1. Pokud umíte česky, už nikdy nebudete chtít mluvit.

Čeština je hodně obtížný jazyk, ale není jen obtížný, ale i velmi děsivý. Pokud se naučíte česky, může se stát, že už nikdy nebudete chtít mluvit. Podobně jako Ukrajinka, radši se naučí artistické triky, aby se přes vás dostala do špajzu nebo vám zapla digestoř místo toho, aby něco řekla. Takže paradoxně si víc pokecáte s cizinci co neumí česky, protože ty ještě nemají češtinové trauma.

  1. Váš byt má duši, která se bojí tmy

To, že se někdo bojí tmy se dá pochopit, kór když pocházíte ze stejné země jako Ghoul. To, že musíte svítit v místnostech, kde ani nejste, se dá racionálně pochopit, především pokud se jedná o místnost s ledničkou. Jednoduše máte rozdvojenou osobnost a vaše druhá osobnost je hrozně nenažraná a tráví spoustu času v kuchyni. Ale to, že musíte svítit v úplně prázdném bytě, lze vysvětlit už pouze nadpřirozenými jevy no a jasně mi z toho vychází, že náš byt má duši, která se bojí tmy.

  1. Naučíte se nové fyzikální zákony, které byly doposud považovány za kacířské.

Tohle vás v hodinách fyziky nenaučili, a pokud vaši rodiče byly při smyslech, tak ani doma. Největší poselství toho příspěvku bude o větrání. Když jste vařili, tak jste pravděpodobně potom potřebovali vyvětrat. Hlavně když jste ten typ, co spálí i čaj. Otevřeli jste okno, zapnuli digestoř s vědomím, že už víc udělat nelze. Chyba! Protože přirozený nepřítel zápachu v přírodě je světlo. Takže tu digestoř nezapomeňte i rozsvítit. Doporučuje 1 ze 3 cizinců.

Nejen já jsem se mnohé naučil, i pro mé spolubydlící je tento život velmi poučný. Například nedávno zjistili, že pokud nechají zapnutý elektrický sporák, byt zapálí jen stěží. Máte také nějaká moudra ze spolubydlení, intrů nebo kolejí? Podělte se.